ללמוד פוטושופ באינטרנט מאות דוגמאות אונליין חינם

אין לכם זמן ללכת לבתי ספר לגרפיקה ועיצוב? עסוקים במטלות החיים? רוצים לדעת איך לעצב גרפיקה פרסומית ברשת החברתית פייסבוק? איך מכינים פרסומת שתעשה את העבודה השיווקית בצורה נכונה ברשת החברתית אינסטגרם המפורסמת? בכתבה נאפשר לכם להבין מה זה בכלל פוטושופ וכיצד היא שימושית בעולם העיצוב הגרפי. כמובן שאם אתם רוצים ללמוד קורס פוטושופ מקצועי אונליין בהחלט נמליץ לכם איפה כדאי ללמוד ומה הכי חשוב היום כדי לעבוד בצורה נכונה בתוכנה כה גדולה  2020 photoshop.

שיעורי פוטושופ יוטיוב אונליין חינם

הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורים גרפיקה שנעשו ביוטיוב כדי להראות לכם מה זה בכלל  פוטושופ וכיצד אפשר לעצב איתה אתר אינטרנט ואפליקציה. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הכלים הגרפים בתוכנה וכל אחד לוקח את מה שהוא רוצה מהיכולות של תוכנת פוטושופ. מה שעשינו בסרטונים כאן זה להראות לכם כיצד מעצבים גרפיים וגרפיקאים מקצועיים חושבים ברגע שהם עובדים על תוכנת הפוטושופ. זה לא משנה עד כמה אתם יודעים את התוכנה הגרפית בצורה מקצועית הכי חשוב זה כיצד אתם מעצבים גרפיקה פרסומית נכונה. תחילה תצטרכו להבין מה הצרכים של הלקוחות שלכם ולאחר מכן לבנות קונספטואליות נכונה תוך שימוש בטיפוגרפיה בתורת הצבעים המפורסמת. ככל שתעצבו בצורה נכונה ומקצועית תוכלו לקדם ולשווק את העסקים שעליהם אתם אחראים.

בקישור הבא תוכלו לראות איזה בית ספר מומלץ כיום כדי ללמוד את התחום של גרפיקה ועיצוב בשילוב פוטושופ אונליין.

מה אפשר לעשות עם פוטושופ אונליין

עם פוטושופ אפשר לעשות אינספור מניפולציות על תמונות במיוחד בתחום השיווק והפרסום. לתוכנה כלים רבים לעיבוד גרפי של תמונה החל משימוש בפילטרים מקצועיים ועד לעבודה במברשות לשילוב בין תמונות או להכנת רקעים. בפרסומות ובשיעורי יוטיוב שהכנו כאן בהרחבה תוכלו לראות את החשיבה הרחבה שמאפשרת תוכנת פוטושופ ב2020.

לימודי פוטושופ לצילום ולעיצוב גרפי

האם תוכנת הפוטושופ היא אך ורק לעולם הצילום והכנת אלבומים דיגיטליים? התשובה היא לא נקודה! בתוכנת הפוטושופ בהחלט משתמשים  צלמים בעיקר כדי לעבד ולתקן תמונות לאחר צילום או להוציא מהתמונה את המקסימום שהייתה באתר  צילום כלשהו אבל התוכנה מאפשרת הרבה יותר במיוחד אם רוצים להכין עיצובים גרפיים  מקצועיים. השילוב בין צילום לעיצוב גרפי הוא הדבר החשוב ביותר בהגשה של הכנת קטלוג פרסומי או מודעה שיווקית לקידום עסקים ברשתות החברתיות ובעיתונות הכתובה

איך ללמוד אונליין פוטושופ דרך האינטרנט וכמה עולה

לימודים אונליין בתוכנת הפוטושופ מתקיימים בשיטה הבאה דרך תוכנת חיבור שמאפשר את למורה לעבוד אחד על אחד עם הסטודנטים. המורה יוכל להזיז לך את  העכבר ולהנחות אתכם בצורה אישית ופרטית איך מעצבים גרפיקה בצורה מקצועית בתוכנה של חברת אדובי.  במהלך השיעור הגרפי אונליין תקבלו הסברים מקצועיים תוך שימוש בחוקים של עיצוב גרפי ולאחר מכן תצטרכו לתרגל את התוכנה בצורה אישית. במידה ויש לכם שאלות תוכלו ליצור קשר עם המורה הפרטי שלכם בתקופת הלימודים וגם לאחריה כדי לקבל תמיכה בתוכנת הפוטושופ החדשה של 2020. צפייה מהנה!