לימודי קורס מעצבים גרפיים בתל אביב על לימודים אונליין בצורה מקוונת שמעתם?

מחפשים מקצוע שיאפשר לכם להשתלב בתחום ההיי-טק? גרים בתל אביב ועסוקים בשגרת החיים מה שלא מאפשר לכם ללמוד עיצוב גרפי? רוצים להיות מעצבים גרפיים גרפיקאים ולהשפיע על עולם הפרסום? בכתבה הזאת תקבלו טיפים מקצועיים איך ללמוד עיצוב גרפי מהבית אונליין גם אם אתם גרים בתל אביב ולתת שירותי גרפיקה ופרסום לכל הארץ. תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים הרווחיים ביותר לעומת תקופת הלימודים שמעצבים גרפיים לומדים. באמצעות קורס עיצוב גרפי תוכלו לעבוד במשרד הפרסום ולתת שירותי גרפיקה ובניית אתרים לחברות היי-טק.

איך ללמוד אונליין עיצוב גרפי ללימודי תעודה?

למידה באמצעות גרפיקה אונליין מתבצעת דרך שיתוף מסכים עם המורה הפרטי שלכם. המורה יוכל לעבוד איתכם אונליין ולצפות במסך שלכם. המכללה ללימודי עיצוב גרפי אונליין תספק לכם תוכנת חיבור והמורה יוכל לעבוד וללמד אתכם צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה מקצועית בתוכנות גרפיות. תוכלו בקישור הבא לראות כיצד הסטודנטים לומדים ללימודי תעודה את המקצועות הכי חמים ומבוקשים לקראת שנת 2020. אם העבודה דרך המחשב אין סיבה לא ללמוד במחשב גם אונליין.

האם אפשר לעבוד בעיצוב גרפי מהבית?

בתחום עיצוב גרפי אפשר לעבוד מהבית ומרבית הבוגרים במכללות לעיצוב גרפי בוחרים לעבוד בתחום זה כפרילנסרים עצמאים ולתת שירותי גרפיקה ופרסום גם למשרדי פרסום וגם לעולם ההייטק. בתחום העיצוב הרב תחומי תצטרכו לפרסם את עצמכם ברשתות החברתיות ולראות שמעצבים גרפיים גרפיקאים הם מאוד מבוקשים.

 מה לומדים בעיצוב גרפי – מהם החוקים שאני צריך לדעת

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולתרגם את הרצונות של הלקוחות שלכם על פי צורות ואלמנטים ויזואלים. תלמדו כיצד ליצור באנרים ומודעות פרסומיות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם עד לעיצוב לוגואים ובניית תדמית זהותית לעסקים וחברות חדשות.

כמה מילים על התוכנות הגרפיות

במסגרת הלימודים תלמדו את התוכנות העכשוויות של חברת אדובי העולמית. חברת אדובי היא החברה היחידה שמספקת למעצבים הגרפיים והגרפיקאים תוכנות כגון פוטושופ להכנה ועיצוב של תמונות, אילוסטרייטור לבנייה של תדמית עסקית על ידי יצירה צורות מניפולציות של קווים. אינדיזיין להכנת חוברות וקטלוגים. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שפותח דלתות כיום בתעשיית הפרסום וההיי טק יחדיו. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם ואם למדתם לבד או בצורה מסודרת במכללה, מה שיבדקו זה אך ורק איך אתם מעבירים גרפיקה בצורה קונספטואלית נכונה תוך שימוש בצבעים נכונים ועמידה בחוקי העיצוב הגרפי העולמים. יבדקו כיצד אתם מכתיבים טרנדים חדשים וכיצד אתם מעבירים רעיוניסטיות בצורה נכונה.

זה לא משנה אם יש לכם בתחום הזה ניסיון או לא מה שחשוב שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי ביותר, הביקוש הוא עצום במיוחד בחברות היי-טק והשכר מתחיל ב 17 אלף שח נטו לבוגרים ללא ניסיון. במשרדי פרסום השכר קצת פחות ומעצבי גרפיקה ללא ניסיון מתחילים עם שכר של 11,000 ש”ח נטו.