ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט בצורה מקוונת אונליין עם מורים פרטיים אחד על אחד לתעודה

אין לכם זמן ללכת ללמוד עיצוב גרפי? קשה לכם לשלב לימודים ועבודה? רוצים ללמוד עיצוב גרפי וזה חלום בשבילכם ולא יודעים איך להתחיל? על כל השאלות האלה נענה עכשיו בכתבה הזאת + נצרף לכם סרטונים ממש מדהימים על עולם העיצוב הגרפי. אם אתם אוהבים את העולם הזה אתם בהחלט תוכלו תפתח לכם קריירה מקצועית ולהשתלב מקומות העבודה הכי נחשקים בישראל.

מה לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי

כדי להיות מעצבים גרפיים זה לא משנה איפה אתם לומדים את התחום הזה, מה שחשוב זה אך ורק תיק העבודות כי איתו אתם תוכלו בעצם לפתוח דלתות בתעשיית ההיי-טק ומשרדי הפרסום. אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם או אם למדתם את זה לבד או לא. בעשור האחרון שמים דגש אך ורק ליצירתיות ואיזה טרנדים מביא איתו המעצב הגרפי. בגלל שזה אומנות דיגיטלית ודרכה אפשר לפרסם עסקים לקוחות רוצים לראות ומעסיקים רעיוניסטיות והיצירתיות שאתם מביאים אתכם.

להלן רשימת מקצועות הדיגיטל שמעצבים גרפיים עובדים בחברת הייטק ובעבודות מהבית בפרילנס כדי לעבוד מהבית בתור עצמאים.

במסגרת הלימודים תלמדו את כל החוויה העיצובית כדי לעזור ללקוחות ומעסיקים לקדם את המוצרים שלהם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם. הפלטפורמות היום באתרי האינטרנט מאפשרים למעסיקים לפרסם באינספור פלטפורמות חינמיות כדי להגדיל את המערך השיווקי והפרסום לעסקים. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים תוך יישום חוקי העיצוב הגרפי ותורת הצבעים.

השכר בתחום האם כדאי ללמוד עיצוב וגרפיקה

השכר בתחום הוא מאוד גבוה היות ויש ביקוש למעצבים גרפים במיוחד בענף ההייטק וכולנו יודעים מה קורה בתחום זה. הביקוש הרחב והעצום בחברות הייטק יצר משבר תעסוקתי במשרדי פרסום ובתי דפוס ומעצבים גרפיים בצדק מעדיפים ללכת לעבוד בחברות היי-טק כי השכר שם הוא גדול יותר. בתחום עיצוב גרפי מרבית מהבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית בתור עצמאים פרילנסרים.

שכר מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכול להתחיל בחברות ההיי-טק החל מ 15000 שח בחודש. במידה ואתם בוחרים לעבוד בתור פרילנסרים תוכלו להרוויח הרבה יותר ולמצוא  עבודות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ששם יש קבוצות מיוחדות לזה מדור דרושים של גרפיקאים ומעצבים. תוכלו כמובן לתפוס ניסיון במקום עבודה שנתיים-שלוש ואז להתחיל בדרך עצמאית.

מה חשוב כדי להתקבל למקומות עבודה בעיצוב וגרפיקה

זה לא משנה אם יש לך ניסיון בגרפיקה או שרק אתמול סיימתם לימודים מה שחשוב זה אך ורק תיק עבודות שלך כי זה הדבר החשוב שיפתח לכם את הדלת ולא התעודה שתקבלו מהמכללה יוקרתית בעיצוב גרפי. לקוחות ומעסיקים רוצים לראות תכלס מה אתם יודעים ותעודות כבר לא עושות את העבודה כמו בעבר חברות הייטק  רוצות חדשנות כדי לקדם את המוצרים שלהם דרך אנשים עם מוטיבציה לעבודה והוכחות לכך.