קורס גרפיקה ממוחשבת אונליין – ישירות לעבודה בהייטק

אין לכם זמן ללכת למכללות עיצוב גרפי? גרים באזורים מאוד מרוחקים או שעסוקים בשגרת החיים? אנחנו נגלה לכם בכתבה הבאה איך אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת בצורה מקוונת וכל זה באינטרנט עם מורים פרטיים בעיצוב גרפי אחד על אחד. במסגרת הלימודים תקבלו תעודה בסיום הלימודים והמורים הפרטיים יעבדו איתכם על תיק עבודות. תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד במשרדי פרסום או בתי דפוס ובמיוחד בהייטק יש ביקוש עצום מאוד למעצבים וגרפיקאים שיעבדו ויתנו פתרונות דיגיטליים לעיצוב וההכנה של אתרי האינטרנט או בנייה של אפליקציות דור העתיד.

דוגמה של נושאי לימוד בגרפיקה אונליין

איך לומדים אונליין גרפיקה ועיצוב באינטרנט בצורה מקוונת?

לימדים אונליין גרפיקה מתקיימים עם מדריך ושיתוף מסכים. המורה האישי יוכל להזיז לכם את העכבר ולהראות לכם איך מעצבים גרפיקה מקצועית בתוכנות של חברת אדובי. תוכלו לראות בקישור הבא איך אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת אונליין ומהי המכללה המומלצת ביותר ללימודי עיצוב גרפי.

המורה יוכל לצפות במסך הפרטי של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים רחבים על עולם העיצוב הגרפי.   בשיטת לימודים אישית אחד על אחד אתם מרוויחים המון כי אתם מקבלים את כל תשומת הלב בצורה אישית ופרטית. הדגש בלימודים הוא בתיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיפתח לכם דלתות התעשייה כיום זה לא משנה איפה למדתם בכלל במסגרת מסודרת מה שחשוב זה כיצד אתם מעבירים קונספט וטיפוגרפיה נכונה במודעות ופרסומות שיווקיות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. במהלך הלימודים תלמדו את כל החשיבה הרחבה ולהבין רצונות וצרכים של לקוחות.

לימודי גרפיקה ממוחשבת איך מתחילים ומה לומדים

במהלך השיעור תקבלו טיפים על עולם העיצוב הגרפי ותשתמשו בחוקים המקובלים כיום לפי הטרנדים החדשים ב-2020. במהלך השיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח לכם את היצירתיות ולבנות איתכם מערך שלם של גרפיקות לתיק העבודות. במסגרת הלימודים תלמדו איך להשתמש בחוקי העיצוב הגרפי ואת כל העיצובים הגרפים תכינו בתוכנות של חברת אדובי. חברת אדובי מספקת את התוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. התוכנות הגרפיות איתם תעבדו כל הזמן ותכינו פרסומות שיווקיות ואת כל התקשורת החזותית המקובלת טרנדים באמצעות התוכנות הגרפיות.

ללמוד גרפיקה לבד? לא בדיוק

האם אתם לומדים לבד גרפיקה? לא בדיוק אומנם תלמדו אונליין אבל זה לא אומר שאתם לומדים לבד. המורה איתכם במהלך כל השיעור אחד על אחד ומשוחח איתכם עם מיקרופון ואוזניות. במהלך השבוע תמשיכו לקבל תמיכה מלאה מהמורים שלכם דרך כל המדיות אפשרויות החל משיחה טלפונית במידה ויש לכם בעיה בתרגילים או בכל נושא אחר. הדגש בלימודי גרפיקה אחד על אחד בצורה פרטית ואישית הוא לאפשר לסטודנט לקבל את כל היחס ותשומת הלב המלאה. בסיום הלימודים המורים יראו לכם דרכים כיצד להשתלב בתעסוקה ולעבוד בגרפיקה מהבית או במשרדי פרסום.