קורס אילוסטרייטור אונליין לומדים מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים

תוכנת אילוסטרייטור משגעת את המעצבים גרפיים וגרפיקאים בגלל שאיתה אפשר להגיע לכל מיני סגנונות עיצוב. התוכנה היא המרכזית ביותר בלימודי עיצוב גרפי ומאפשרת למעצבים גרפים להכנה של כל התקשורת החזותית בין העסקים לבין הלקוחות. מרבית הלוגואים והתדמית שאתם רואים ברשתות החברתיות ובכלל עשו אך ורק על ידי תוכנת אילוסטרייטור כולל הלוגו המפורסם של חברת גוגל ופייסבוק. התוכנה היא וקטורית לחלוטין ובאמצעות תוכנת אילוסטרייטור משתמשים גם מעצבי אופנה, אדריכלים ועוד. התוכנה אלופה ביצירת ציורים דיגיטליים ומעצבי אופנה מכינים איתה את כל הסקיצות של התיק המוצר, העוסקים בציור דיגיטלי מכינים איורי גרפיקה להכנת דמויות שונות לספרי ילדים.

באוסף הסרטונים שהכנו כאן תוכלו לראות את החשיבה הרחבה של מעצבים גרפיים וגרפיקאים שעושים בסרטונים. שיעורי העיצוב ביוטיוב נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי שמלמדים אונליין את תוכנות העיצוב אילוסטרייטור ועוד. למידת התוכנה בצורה טובה תאפשר לכם לפתח את היצירתיות והכישרון העיצובי. הסוד הוא כמו כל דבר בחיים זה תרגול ככל שאתה מתרגלים יותר את כל המהלכים בתוכנה תוכלו לבצע מניפולציות ממש מקצועיות לכל תחום החל מציור ואיור גרפי בתוכנה ועד להכנת לוגואים מקצועיים לקידום עסקים ובניית תדמית זהותית בתקשורת חזותית.

החשיבה הרחבה ביצירת מניפולציות ILLUSTRATOR 2020

ככל שאתם יודעים את כל הפקודות שתוכנת אילוסטרייטור אדובי 2020 מאפשרת תוכלו לפתח את היצירתיות בצורה מאוד רחבה. במידה ואתם יודעים גם תוכנות אחרות כמו פוטושופ תוכלו לשלב בין הפקודות להכנה של עיצוב גרפי מושלם. התוכנה שימושית לא רק בעולם העיצוב הגרפי ונוכל לראות מעצבים שעובדים בחברות היי-טק ומכינים איתה טיפוגרפיות ואינפוגרפיקות לפירסום. התוכנה שימושית בענפים שונים ומאפשרת לכל אחד לקחת את מה שהוא צריך מהתוכנה. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הכלים וכל אחד לוקח את התחום לנישה האישית שלו. בשיעורים כאן עבדנו בצורה מאוד כללית כדי להראות לכם מה אילוסטרטור יכולה לעשות ומה זה בכלל הכנת מניפולציה גרפית בעולם העיצוב הגרפי.

שימוש בפילטרים מקצועיים לעשיית לוגואים באילוסטרייטור

התוכנה מאפשרת שימוש רחב בפילטרים על ידי טכניקות קלות מאוד לעשיית צורות ואלמנטים ויזואלים. בחידושים האחרונים של שנת 2020 המעצבים הגרפיים יכולים לבצע במהירות כל סגנון לעבודה גרפית היות וחברת אדובי הכניסה אינספור פקודות חדשות שעושות לגרפיקאים ולמעצבים חיים קלים.

איך ללמוד אונליין את תוכנת ILLUSTRATOR ADOBE 2020

תוכלו בקישור הבא לצפות באין ספור סרטונים ולקבל טיפים מקצועיים איך לומדים כיום מהבית את תוכנת אילוסטרייטור. למידה אונליין מתבצעת דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יסביר כיצד לבצע פקודות בתוכנת אילוסטרייטור ולאחר מכן הסטודנט יצטרך לתרגל את החומר שנלמד בשיעור. בסיום כל שיעור הסטודנט יקבל תרגילים מעשיים כדי לתרגל את התוכנה וללמוד את השלבים בצורה מקצועית ונכונה. הלימודים יאפשרו לכם לעצב גרפיקות פרסומיות ולצייר ולאייר גרפיקה כמו לוגו. האם מעצבים גרפים צריכים להיות גם ציירים? התשובה היא לא ככל שאתם לומדים את התוכנה בצורה מקצועית תוך טיפים וטריקים תלמדו גם לפתח את סגנון הציור להכנה של גרפיקות לעסקים.