ללמוד את פוטושופ חינם – שיעורי יוטיוב

רוצים ללמוד את פוטושופ חינם? רוצים לדעת מה עם החידושים האחרונים שחברת אדובי העולמית הוציאה ב-2020? כיצד ללמוד פוטושופ דרך היוטיוב בצורה מקצועית? בכתבה אתם יכולים לראות אוסף של שיעורים שנעשו על ידי מורים מקצועיים לתוכנת הפוטושופ ברמות שונות החל ממתחילים ועד לרמה של מתקדמים. בשיעורים כאן הראינו מה פוטושופ מסוגלת לעשות וכיצד גם אתם יכולים לעצב בקלי קלות תמונות לכל מטרה.

בחידושים האחרונים של תוכנת פוטושופ אדובי מציגה  שינויים, נוכל לראות שכל התוכנה השתנתה אומנם אם יש לכם גרסאות יותר ישנות תוכלו בקלי קלות לגלות איפה הם נמצאים ולהגיע לאותם רמות כשאתם צופים בשיעורים האלה. לפעמים זה מבלבל שאתם רואים סרטון מסוים וכשאתם מתחילים לעשות את אותו אפקט שמראים לכם בסרטון אתם לא מוצאים את הפקודות האלה לכן סגננו כאן מספר דוגמאות שונות של סרטונים שנעשו בגרסאות שונות כדי לאפשר לכם להבין עד כמה קל לעצב. בקישור הבא תוכלו לראות אין ספור שיעורי גרפיקה בכל הרמות של תוכנת הפוטושופ, השיעורים מוסברים בשפה העברית וזה דרך טובה ללמוד בחינם עיצוב גרפי אונליין.

מה אפשר לעשות עם תוכנת פוטושופ?

השמיים הם הגבול עם תוכנת הפוטושופ וכל זה כי היא תוכנה מניפולטיבית מאוד שמאפשרת למעצבים גרפיים להכין פרסומות ומודעות שיווקיות לקידום מכירות של העסקים כמובן שכדי לעצב מודעה מקצועית עליכם ללמוד את כל חוקי העיצוב הגרפי בצורה טובה מאוד. צלמים מוצאים בתוכנה דרך טובה מאוד לתיקון תמונות גרפיות לאחר צילום ועיבוד גרפי של התמונה בתוכנה האם מתקנים תמונות אך ורק כדי להראות שהתמונה יפה? התשובה היא לא, כדי למכור דרך תמונות עלינו להפוך את התמונות לדרמטיות ועל כך הפילטרים שיש בתוכנת פוטושופ מאפשרים את הדברים האלה.

איך להשתמש ולעבוד בתוכנת הפוטושופ

כדי להצליח לעבוד בתוכנת הפוטושופ תצטרכו לתרגל הרבה. הסוד בעולם העיצוב הגרפי הוא תרגול מסיבי עליכם ללמוד את כל כלי התוכנה בצורה מקצועית ורק לאחר מכן להתחיל להבין כיצד גם אתם יכולים לפתח את הרעיון או היצירה הגרפית תוך פיתוח היצירתיות שהתוכנה הזאת מאפשרת. התוכנה היא לעולם לא נגמרת וככל שאתם תעבדו עליה תמיד תרגישו שאפשר הרבה יותר.

התוכנה נלמדת מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה בתור תוכנה ראשית ללימודי תעודה של מעצבים גרפיים. במסגרת הלימודים המעצבים הגרפיים מכינים תיק עבודות כי זה הדבר היחידי שפותח להם דלתות בתעשייה במשרדי הפרסום או בחברות היי-טק. התוכנה שימושית מאוד אצל מעצבי אתר האינטרנט או הכנת אפליקציות כי באמצעות פוטושופ אפשר לעבוד עם קבצים מאוד נמוכים שאתר האינטרנט והאפליקציות ירוצו מהר אצל הגולשים.

בכל שלב בשיעורים שראיתם כאן בעמוד תוכלו לעצור את הסרטון ולעשות את אותו הדבר או לתת פרמטרים אחרים כדי לשמור על האותנטיות בזמן שאתם מעצבים. כל שיעורי היוטיוב שראיתם  כאן אפשר לקחת אותו למקומות שונים ולתת ערכים שונים ממה שיראו לכם בשיעורים כאן. מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט ימצא בתוכנת פוטושופ תוכנה מהנה ביותר להכנת מניפולציות לעיצוב תמונות או להכין אלבום דיגיטלי בעיצוב גרפי מקצועי.