לימודי עיצוב גרפי בפתח תקווה היכן לומדים עיצוב גרפי בישראל?

עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית הם למעשה שלוש שמות אשר אומרים למעשה את אותו הדבר. אלו לימודי גרפיקה. בגרפיקה יוצרים למעשה עיצוב במחשב שהמטרה שלו לתקשר ללא מילים או עם מעט מהן. לכן לתחום יש מספר דרכים שמות. כאשר מחפשים ללמוד עיצוב גרפי בפתח תקווה, לרוב תשמעו שעומדות בפניכם מספר אפשרויות. האחת, ללמוד תקשורת חזותית לתואר ראשון, לימודים במסלול זה נפרשים על פני ארבע שנים, שמונה סמסטרים בהם תלמדו גם את המקצוע וגם מבואות בתחומי האומנות החזותית. חלקנו היו רוצים לקצר את זמן הלימודים ולכן תשמחו לדעת שאת תחום העיצוב הגרפי ניתן גם ללמוד כקורס הרבה יותר קצר אשר מתמקד בתחום העיסוק ופחות במבואות. קורסי עיצוב גרפי ניתן ללמוד במשך שנתיים, שנה וגם בעשרה חודשים. אם מעניין אתכם ללמוד את התחום מהבית, כנסו לאתר הבא, השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

ללמוד את התחום אונליין מהבית

כיום קיימת אפשרות ללמוד את התחום אונליין מהבית. שעה וחצי בשבוע אשר תקדישו מזמנכם ותוכלו ללמוד מקצוע מבוקש במקביל לעבודה, גידול ילדים ועוד. לימודי עיצוב גרפי אונליין מהבית לא מצריכים מכם לעצור את חייכם, הם משתלבים איתם באופן מושלם ולבסוף אתם תצאו עם מקצוע מבוקש. עד כמה מבוקש? מאוד! מעצבים גרפיים כיום מועסקים בלב ליבם של העסקים, בהייטק, במשרדים קטנים ובכל המשק הישראלי והעולמי. למעשה מדובר במקצוע אשר הולך יחד עם הטכנולוגיה של היום. הכל קורה בתוך המחשב, והמעצב הגרפי הוא זה שאחראי על עיצוב אתר אינטרנט לעסקים, באנרים מתחלפים, לוגו, כרטיסי ביקור, פלאיירים, שלטי חוצות, הכנת סרטוני תדמית ואלבומים דיגיטליים ולמעשה חבילות מיתוג שלמות לעסקים.

האם מדובר במקצוע רווחי?

כמה תרוויחו במקצוע זה? הרבה! זה מקצוע שכבר בתחילת הדרך מתחיל עם משכורת לא רעה של 16,000 ש”ח וזה עולה בהתאמה עם הזמן ועם צבירת ניסיון. מעצבים רבים משלבים עבודת שכירים יחד עם עבודת פרילנסר ומרוויחים בו זמנית מפרויקטים בשתי האפשרויות. זהו מקצוע בעל אפשרויות נרחבות של תעסוקה והוא אף לא נגמר. המעצבים הגרפיים מועסקים בבתי דפוס, משרדי פרסום, עבודות בהייטק, חברות מגוונות אשר יוצרות מיתוגים לעסקים ועיצוב חווית משתמש. הפרילנסרים בתחום עובדים על פרויקטים ונהנים מהאפשרות לעבוד בכל התחומים שהזכרנו או פרויקטים ספציפיים שהם בוחרים. כמו שאתם מבינים האפשרויות הם מאוד רחבות וכך גם הגמישות. תוכלו ללמוד לימודי עיצוב גרפי בפתח תקווה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

תיק עבודות – כרטיס הכניסה שלכם לעולם התעסוקה של מעצבים גרפיים

מה שיעזור לכם בעת קבלה לעבודה הוא תיק העבודות אותו תיצרו במהלך הלימודים תיק העבודות הוא הפנים שלכם בתור מעצבים גרפיים. מעסיקים מתבססים על תיק העבודות. אין להם למעשה יכולת לאמוד את עבודתו של המעצב ללא תיק העבודות. לכן זכרו, בעיצוב גרפי הדבר החשוב ביותר יותר מתעודה בתחום הוא תיק עבודות אשר מראה את היכולות שלכם