משרות מעצבים גרפיים מתחילים

מחפשים קבוצה מדהימה בפייסבוק שתאפשר לכם למצוא עבודה בקלות? בכתבה נמליץ לכם לא רק על הקבוצה שכבשה חברות הייטק ומשרדי פרסום, אלה נאפשר לכם לקבל טיפים מהתעשייה כדי להתברג ישירות בחברות או לעבוד בתחום זה מהבית. בקבוצת פייסבוק של מדור דרושים תוכלו לראות אין ספור מודעות ומשרות שמתפרסמות כל יום במגוון תחומים. בקבוצה יש הצעות לעבודה מהבית או לעיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט. הקבוצה היא ותיקה והיא כבר קרוב ל 11 שנה מאפשרת למעצבים לתת שירותי גרפיקה ועיצוב או למצוא עבודות בתור שכירים בחברות שונות.  בכתבה נסביר לכם על כל מה שקורה כיום בשוק ובתעשייה של עולם עיצוב גרפי וההייטק בישראל ונתן לכם טיפים חשובים כדי להצליח ולהתברג בתחום גם אם אין לכם ניסיון בעיצוב גרפי.

 

מעסיקים מחפשים מדורי דרושים גרפיקאים או פרסום משרות למעצבים גרפיים מדור זה בשבילכם

תוכלו למצוא בקבוצה מעצבים גרפיים מקצועיים או פרילנסרים עצמאיים לריטיינר בעיצוב גרפי בקישור הזה על ידי בקשת חברות פשוטה תוכלו לפרסם כבר היום את המשרה ולקבל הצעות עבודה ממגוון איכותי של מעצבים גרפיים שיעזרו לך לתת את כל מה שהם יכולים כדי לפתח איתך מערכת ותקשורת חזותית טובה במדיות הדיגיטליות. ברגע בקשת החברות תוכלו לפרסם מודעה שמתאימה גם לנשים וגם לגברים כדי למנוע אפליה כלשהי. לאחר מכן צוות הקבוצה יאשר אותה במידה והיא אכן רלוונטית לקבוצה. מאגר כוח אדם הוא איכותי מאוד ויאפשר לכם לקבל אינספור הצעות וקישורים לתיקי עבודות של מעצבים גרפיים.

האם צריך ניסיון כדי להתחיל לעבוד בתחום העיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

היום כבר אין קשר אם יש למעצבים גרפיים ניסיון בעיצוב או לא כי מה שחשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה או למשרדי הפרסום זה אך ורק תיק העבודות ודוגמאות שמעצבים גרפים מבצעים. אם הדוגמאות בעיצוב מדברים על חדשנות ויודעים להעביר את המטרות של העסקים בצורה משכנעת אכן תוכלו לקבל אינספור בקשות והצעות לעבודות. בתחום עיצוב גרפי כולנו יודעים שמחצית מהמעצבים לא עברו הכשרה מקצועית והתברגו לתעשייה בגלל תיק עבודות כובש. כדי להיות מעצבים גרפיים צריכים ללמוד חוקי העיצוב תוך מתן דגש על הטרנדים החדשים בשנת 2020.

מחירונים גרפיקה וייעוץ

בקבוצה תוכלו להתחבר עם אנשים אחרים שעובדים באותו תחום כמו כן להתייעץ כמה לקחת  על עיצוב לוגו ולקבל הצעות מחיר מאחרים. אינספור שיתופי פעולה נוצרו דרך הקבוצה הזאת ומשרדי פרסום חדשים נפתחו באינטרנט ובמקומות פיזים על ידי קבוצה זו. עקב הביקוש העצום מצד חברות הייטק נוצר משבר עצום מאוד כיום בעולם הדפוס ומשרדי פרסום בגלל שמעצבים גרפיים וגרפיקאים בוגרי מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת מעדיפים ללכת ולעבוד ישירות בחברות היי-טק בגלל השכר הגבוה שם. אחת הסיבות שבוחרים לעבוד בתחום זה מהבית בצורה עצמאית בגלל הביקוש העצום ומרבית המעצבים מעדיפים לתת שירותי גרפיקה בשני התחומים גם לענף הדפוס העיתונות הכתובה וגם לענף ההיי-טק בניית אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות.