מדריך איך להיות גרפיקאי ב2020

אנחנו כבר ב2020 אז הכל אפשרי! אם אנחנו רוצים או לא רוצים העולם הולך לשם. בעשור האחרון נוכל לראות שינויים אדירים שנעשו בטכנולוגיה והרשתות החברתיות רק צצות מיום ליום מה שזה מאפשר לעסקים ולחברות לפרסם את עצמם בצורה חינמית. עסקים שלא קיימים באינטרנט לא יכולים לשווק ולמכור את המוצרים שלהם לכולם. העולם עבר להיות אונליין ומאפשר לעסקים להציג את המוצרים שלהם בכל מיני דרכים. הגרפיקאים ומעצבים הם אלה שאחראים על השפה והתקשורת החזותית בין החברה לבין הציבור שמעוניין במוצרים.

קהל היעד היום הוא מאוד רחב וחברה שנמצאת באילת יכולה למכור אונליין לאנשים שגרים בצפון. הגרפיקאים ככל שהם ייצרו את המודעות הפרסומות ברשתות החברתיות של פייסבוק ואינסטגרם  בצורה יפה ומושכת רק בצורה הזאת הם יכולים לגרום לחברה למכור יותר. התפקיד של הגרפיקאים הוא מאוד חשוב היום ונוכל לראות מחסור עצום בתחום הזה של כוח אדם איכותי כי תחום ההייטק לוקח לתוכו אינספור גרפיקאים שיעבדו עבורן ויעצבו אפליקציות ואתרי אינטרנט בישראל ובעולם כולו.

אי אפשר להתעלם מכך שהיא מדינת ישראל היא בירת ההייטק העולמית והמוח נמצא פה.

ללמוד מהבית להיות גרפיקאי אונליין ולהרוויח את התחום הכי כובש בעולם.

אם אין לכם זמן ללמוד את תחום העיצוב הגרפי יש מכללות ובתי ספר לגרפיקה שמלמדים דרך האינטרנט אונליין. כיום גם ככה העבודה היא דרך המחשב אז אין שום סיבה שהלימודים לא יהיו גם בשיטה הזאת. אם הבנקים עוברים לעבוד אונליין אז גם מכללות ובתי-ספר לגרפיקה יכולים לאפשר לאנשים להגשים את החלום שלהם ולשלב לימודים ועבודה תוך למידה אונליין בהוראה פרטית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות. תוכלו בקישור הבא לראות כתבה מדהימה שמסבירה כמה מרוויחים בתחום העיצוב גרפי ובאיזה מכללה הכי מומלץ ללמוד איך להיות גרפיקאי וכל זה מהבית בכתבה ב YNET  הטיפים יאפשרו לכם לחשוב קצת שונה על העולם הזה ולאפשר לכם ללמוד מהבית ולשלב לימודים ועבודה בלי שום בעיה.

ללמוד להיות גרפיקאי ולשלוט על ידי למידת השפה העיצובית

במסגרת לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מקצועי תלמדו כיצד לחשוב מעצבים גרפיים. תלמדו מה זה תורת הצבעים וכיצד לסדר את האלמנטים בצורה משכנעת בעיצובים הגרפים כדי למכור ולשווק עסקים. תבנו את התדמית העסקית ותחשבו בצורה רחבה כדי לעזור ללקוחות שלכם להגדיל את המכירות.

איך להיות גרפיקאי באמצעות התוכנות הגרפיות

במסגרת הלימודים תלמדו את כל התוכנות הגרפיות של חברת אדובי החל מתוכנת העיצוב הפוטושופ להכנה ועיצוב של תמונות. אילוסטרייטור תוכנה להכנת לוגו עם  דגש של יצירת מניפולציות עם קווים וצורות ואינדיזיין תוכנה להכנת חוברות וקטלוגים גרפיקאים צריכים לדעת את כל התוכנות האלה כדי לתת שירות גרפיקה ועיצוב למשרדי פרסום ואו לעבוד מהבית.

העבודה בתחום הגרפיקה ממוחשבת מהבית

בגרפיקה הממוחשבת אפשר לעבוד מהבית ולפתוח סטודיו פרטי ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב גם לחברות היי-טק וגם לבתי דפוס בגלל שיש מחסור בכוח אדם ישראלי תוכלו להתברג לתחום הזה במהירות ישירות לאחר סיום הלימודים או תוך כדי הלימודים שלכם. המחסור בכוח אדם ישראלי הוא בגלל שחברות הייטק לוקחות אלפי מעצבים גרפיים מידי חודש כדי לתת שירותי עיצוב וגרפיקה לעולם כולו ולישראל.